Hurtownia Bielawa

  • DACHY
    DACHY

    Naszą specjalnością są

    szeroko pojęte usługi

    dekarskie

Witamy na stronie internetowej firmy

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE (SPECJALNOŚĆ DACHY) ANDRZEJ JAWORSKI

Więcej o nas!

Buliding Services

Aktualności

Biężące informacje z życia firmy

Zobacz więcej...

Buliding Services

Bezpłatna wycena

 Bezpłatny pomiar i wycena

Zobacz więcej...

Buliding Services

Realizacje

Zobacz co robimy na codzień

Zobacz więcej...

Buliding Services

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń, napisz...

Czytaj więcej...

BRAAS

Braas Logo

 

Dachówki Braas są znane na świecie już od ponad 50 lat.

W Polsce Braas istnieje od 1993 roku, w którym to powstała firma Braas Polska. Początkowo oferta obejmowała produkty Braas sprowadzane z Niemiec.  Uwzględniając nowe wymagania i wykorzystując pojawiające się możliwości rynkowe, z początkiem 2008 r. marka Braas zostaje włączona do Grupy MONIER. Ten patronat światowego potentata w dziedzinie pokryć dachowych jeszcze bardziej wzmocni pozycję Braas jako niekwestionowanego lidera jakości oferowanych produktów i rozwiązań.

 

JOPEK

Jopek Logo

Dachówki ceramiczne Jopek już od ponad 10 lat spełniają te wymogi - jako niezwykle trwałe oraz odporne na warunki atmosferyczne. Ponadto wykonane z surowców ekologicznych, w coraz doskonalszych technologiach, nie porastają mchem i nadają się również do renowacji starych budynków. Duży wybór dachówek oraz elementów uzupełniających wytwarzanych w FCB Jopek pozwala na krycie dachów nawet o bardzo skomplikowanych kształtach. Prosty ich montaż oraz estetyczny wygląd to dodatkowe atuty sztandarowych wyrobów firmy, będących efektem połączenia nowoczesnych technologii z wielowiekowymi doświadczeniami ceramików.

 

KORAMIC

Koramic Logo

Koramic to szeroki wybór z palety kilkunastu modeli dachówek ceramicznych o różnorodnej kolorystyce. W ofercie firmy Wienerberger znajdują się dachówki różnego typu, m.in. karpiówka, płaska, marsylka, reńska oraz mnich-mniszka. Dzięki swojej uniwersalności oraz bogatej kolorystyce, dachówka Koramic znajduje zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym, ale również na budynkach użyteczności publicznej oraz dachach obiektów zabytkowych.
Wienerberger oferuje również szeroką gamę akcesoriów dachowych, m.in. listwy zakończeniowe, membrany dachowe, taśmy wentylacyjno-uszczelniające. W połączeniu z dachówkami ceramicznymi, akcesoria stanowią kompletny system przygotowania i wykończenia dachu, który będzie służył przez pokolenia.

 

Partnerzy

blachotrapez_logo.jpg

Informacje kontaktowe

Home
Usługi Ogólnobudowlane
 Andrzej Jaworski
ul. Chopina 42, 58-260 Bielawa
Email
Telefon: 602 557 619
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Email
Lokalizacja
Sprawdź na mapie